اعضای شورای هماهنگی موسسات مدارس غیر انتفاعی استان انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش اداره کل ،  انتخابات اعضای شورای هماهنگی موسسان مدارس غیر انتفاعی  استان اصفهان در محل سالن اجتماعات خانه معلم شماره سه اصفهان با حضور منتخبان شورای موسسان مناطق و نواحی استان و تنی از چند از مسئولین اداره کل آموزش وپرورش برگزار شد .

میر مهدی کارشناس مسئول مدارس غیر انتفاعی اداره کل آموزش وپرورش استان ضمن بیان این مطلب گفت : شورای موسسان مدارس غیر انتفاعی در سه حیطه مناطق ، نواحی ، استان و کشور فعالیت می کنند و انتخابات این شورا معمولاً هر سه سال یک بار برگزار می شود .

وی افزود انتخاب اعضای شورای هماهنگی موسسان مدارس غیر انتفاعی استان که اکنون برگزار شده از میان هفتاد عضو منتخب از موسسان مناطق و نواحی هشت نفر برای سه دوره تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه به این ترتیب که دو نفر برای دوره ابتدایی ، دو نفر برای دوره راهنمایی تحصیلی و 4 نفر برای دوره متوسطه انتخاب شدند . کارشناس مسئول مدارس غیر انتفاعی استان ضمن اشاره به وجود 1200 مدرسه غیر انتفاعی در استان اصفهان در باره وظایف شورای هماهنگی موسسان مدارس غیرانتفاعی تصریح کرد : تعامل با مدارس غیرانتفاعی ، بررسی مشکلات مدارس ، ارتباط با مسئولان آموزش وپرورش جهت حل مشکلات ، تسهیل در امور اداری و کمک به مدارس غیر انتفاعی از وظایف این شورا است .

 

 

 

 

گفتنی است دفتر جلسات اعضای شورای موسسان واقع در دبیرستان ادب ناحیه دو معمولاً هر دو هفته یک بار تشکیل خواهد شد . در جلسه انتخابات شورای هماهنگی موسسان استان اصفهان سید کمال خشوعی معاون پشتیبانی اداره کل با اشاره به اینکه در مدارس غیر انتفاعی تلاش می گردد مسائل آموزشی و پرورشی به نحو احسن انجام شود گفت : توجه به علم و ایمان و ارتقاء کیفیت آموزشی وتوجه خاص به مسائل پرورشی از اهمیت خاصی برخوردار است . وی از مسئولان مدارس غیر انتفاعی استان خواست تا جهت رفع مشکل مکان مدارس نسبت به ساخت مدارس جدید غیر انتفاعی اقدام نمایند .

تصاویر مراسم مذکور را در لینک زیر مشاهده فرمایید http://gallery.isfedu.org/galery.aspx?categoryID=371

 

/ 0 نظر / 54 بازدید